גידי ליבנה, אמן חושים, אמן על-חושי, מנטליסט, מופע על חושי, אמנות חושים, אמן חושים ישראלי, מופע טלפתיה, מופע חושים, קוסם למבוגרים, Israel

סטנדאפיסט

וקוסם.

גידי ליבנה

"מותיר את הקהל בפה פעור" - Ynet

"מהסטנדאפיסטים המבטיחים" - מגזין השקמה

"שונה מכל מה שראיתם עד היום" - גיקסטר

"וואו! מרשים מאוד!" - העולם הבוקר, רשת

"הדור הבא של הסטנדאפ בארץ" - גלריה

להזמנת מופע

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

וידאו

סטנדאפיסט לאירועים

גידי ליבנה ("גוט טאלנט ישראל", "פותחים יום", "ערוץ טדי", "העולם הבוקר") החל את דרכו בעולם הבידור דווקא כקוסם ואמן חושים, אך כיום הוא הופך לאחד הקומקאים הכי עסוקים בישראל. חלק יגדירו אותו כקוסם שהוא גם סטנדאפיסט, אחרים יגדירו שהוא יותר סטנדאפסט שהוא גם קוסם, אבל רוב האנשים יסכימו שהוא פשוט "מותיר את הקהל בפה פעור" (Ynet). סגנון הקומדיה הייחודי שלו משלב בצורה מושלמת קטעי סטנדאפ מושחזים יחד עם קטעי טלפתיה וקסמים מרתקים היוצרים חוויה ייחודית של צחוק ותדהמה. מופע הסטנדאפ שלו מוצג בתזמון קומי מדוייק וסגנון הגשה ציני המגחיחים את עולם הקסמים ואת העולם בכלל.

גידי מופיע לכל סוגי הקהלים במגזר הפרטי והעסקי כבר מעל 15 שנים. ניסיון הבמה העשיר שלו מבטיח שהוא הימור בטוח כסטנדאפיסט לאירועים הקרובים שלכם. הוא יכול להתאים את רמת ההומור במופע מהקל, שיכול אפילו להתאים לקהל דתי, ואל הכבד, שמתאים לשעות הקטנות של מועדוני הסטנדאפ הלא מצונזרים בתל אביב. בעזרת האנרגיה שלו הוא יכול לגרום להופעה בסלון ביתי להרגיש כמו אולם תיאטרון מלא, ולכל אולם תיאורטון להרגיש כמו סלון ביתי. ניתן לראות אותו מופיע על במות הסטנדאפ הנחשבות בישראל בליינים של ה"סטנדאפ פקטורי" וה-"קומדי בר", ובאופן קבוע בין אמני הבית של מודעון הסטנדאפ הראשון של ישראל, ה-"קאמל קומדי קלאב".

כבר ב-2018 בשל פעילותו בערבי הסטנדאפ של ה"קאמל קומדי קלאב" הוצהר שהוא חלק מ"הדור הבא של הסטנדאפ בישראל" ("גלריה"). על הופעותיו בין הסטנדאפיסטים בפסטיבל הקומדיה הישראלי ב-2018 ע"ש ספי רבילין  הכתירו אותו בתקשורת כאחד "מהסטנדאפיסטים המבטיחים" ("השקמה").  בעל לשון חדה ויכולת אילתור הוא אורח פייבוריטי בתוכניות אירוח כמו "פותחים יום", ו"העולם הבוקר". אחד מסודותיו הגדולים של גידי הוא בתפקיד כותב הצללים של מספר אמני חושים וסטנדאפיסטים המובלים במדינה, אך הוא מנוע מלציין את שמם. גידי השתתף בעונה השניה של "גוט טאלנט" ישראל ששודרה בערוץ רשת, שם היה בין המתומדדים הבולטים בזכות אישיותו החביבה והכובשת, והשאיר את השופטים והמנחים המומים:

ג'ורדי

"לא רק שהייתי רוצה לראות הופעה שלמה שלך, גם הייתי רוצה להיות חבר שלך

מורן אטיאס

"לקחת ז'אנר רציני והפכת אותו לקומי לחלוטין

אסי ישראלוף

אני אוהב את גידי, הוא שנון בלי להתאמץ

עופר שכטר

"הוא הולך לקרוע אותם מצחוק, הוא איש מאוד מצחיק

להזמנת מופע

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon