שבת, 31 באוק׳ | Zoom

מופע סטנדאפ טלפתיה בזום - חי באשליות עם גידי ליבנה

אחרי שהשתתפף בגוט טאלנט ישראל, כיכב בסדרה משלו בערוץ בצחוק של הוט ופרנטר טיוי וזכה בפרס האמן המבצע של אמ"י לשנת 2019 גידי ליבנה מגיע למחשב שלכם למופע סטנדאפ וטלפתיה יצירתי ומפתיע.
הרישום נסגר
מופע סטנדאפ טלפתיה בזום - חי באשליות עם גידי ליבנה

זמן ומיקום

31 באוק׳ 2020, 20:30 GMT‎+2‎
Zoom

פרטי האירוע

אחרי שכבש את השופטים בתוכנית "גוט טאלנט ישראל", כיכב בסדרה "חי באשליות" בערוץ טדי בהוט ופרטנר טי-וי וזכה בפרס האמן המבצע של 2019 באיגוד אמני ישראל, אמן החושים והסטנדאפיסט גידי ליבנה מגיע לבמה הכי מכובדת שיש – סלון ביתכם!

גידי ליבנה הוא אמן חושים וסטנדאפיסט המשלב בצורה מושלמת בין הומור חריף ושנון , וירטואוזיות באמנות החושים והאשליות, ואלתור חד עם הקהל הווירטואלי. המופע משודר מאולפן מקצועי ורמת הפקה של שידור חי בטלוויזיה עם גרפיקה אינטראקטיבית, אפקטים קוליים והעשרה של השידור במצלמות של הכוכבים האמתיים של המופע -אתם!

המופע הינו סופר – אינטראקטיבי! במהלך המופע גידי יעלה צופים מהקהל, יקרא להם את המחשבות, יאלתר איתם קטעי סטנדאפ, יראה להם אשליות מרהיבות ובלתי אפשריות דרך הזום בבית שלהם!

** המופע מתאים למבוגרים ונערות\ים מגיל 14 ומעלה ** רכישת כרטיס מאפשרת חיבור חד פעמי של משתמש אחד להופעה בזום, ניתן לצפות באותו מסך כמה אנשים שתרצו באותו הבית. (משפחה אחת = כרטיס אחד)

שיתוף