קוסם למבוגרים

המופע של גידי ליבנה

ההודעה נשלחה בהצלחה

iconfinder_whatsapp-square-social-media_

צרו קשר

קוסם למבוגרים גידי

מה זה קוסם למבוגרים?

לא רק לקהל צעיר מגיע להנות ממופע קסמים - היום תורכם לחוות את מופע הסטנדאפ והקסמים של גידי ליבנה.

גידי הוא קוסם למבוגרים - הוא מציג אשליות בצורה מקורית וייחודית, תוך שילוב הומור שנון וחד בקטעיו. הוא משתף את הקהל מבוגרים וגורם להם להרגיש כמו ילדים שוב. הוא משלב מיומנות גבוהה באמנויות האשליה יחד עם ניסיון הבמה העשיר שלו ממועדוני הסטנדאפ הנחשבים בישראל כדי לייצר חוויה יחודית שתהפוך את האירוע הבא שלכם לבלתי נשכח.  המופע של גידי כולל קטעי סטנדאפ והומור המיועד לקהל מבוגרים, אך בתיאום מראש ניתן להתאים את ההומור כדי לכבד את כל יושבי הקהל על מנת שכולם יוכלו להנות.

בשנים האחרונות המילה "קוסם" יוחסה בעיקר למפעילים של צעירים בימי הולדת, אך אין זה נכון כלל! קסמים נודעו במקורם לבדר את אילטה והאצולה במשך אלפי שנים! היום תורכם להרגיש כמו אצולה! הזמינו קוסם למבוגרים עוד היום, התקשרו לגידי ליבנה!

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

גידי ליבנה קוסם למבוגרים

למה קוסם למבוגרים?

קוסם זה לא רק לילדים! המחזאי גו'רג' ברנרד שאו צוטט "אנחנו לא מפסיקים לשחק כי אנחנו מתבגרים. אנחנו מתבגרים כי אנחנו מפסיקים לשחק." כל שנה שאנחנו חוגגים יום הולדת, אנחנו מתרחקים יותר ויותר מאותה תחושה של תמימות שהייתה לנו בילדות. אני מאמין שהמתנה הגדולה ביותר שאפשר לתת למישהו מבוגרים זה להרגיש שוב כמו ילד! קוסם למבוגרים מחזירים אותנו אחורה בזמן וגורם לנו לחוות את הרגשות האלה שוב.

​מתי בפעם האחרונה חוויתם תדהמה? כל יום אנחנו צוחקים, בוכים, סקרנים, כועסים, משעוממים ולחוצים - אבל מתי בפעם האחרונה אתם זוכרים שחוותם תדהמה? קוסם למבוגרים הוא לא ליצן של ימי הולדת. קוסם למבוגרים הוא אמן אשר הקדיש את החייו למקצועות התדהמה. הוא משתמש בכלים מעולם האשליה כדי לצור הדגמות טלפתיה, לגרום לדברים להיעלם ולהופיע. הכל בגובה העניים ובחיוך. עד שלא חוויתם הופעה של קוסם כאנשים מבוגרים אני מאמין שפספסתם אמנות מדהימה שיכולה להיות מבדרת יותר מהרבה פעילויות אחרות!

איפה הכי כדאי להזמין קוסם למבוגרים?

התשובה הקצרה היא - לכל מקום. אבל בכל אירוע לגופו קוסם למבוגירם יכול לשדרג את החוויה. באירוע עובדים וימי גיבוש קוסם יכול לשבור את הקרח בין העובדים, לפרגן למנכ"ל בהדגמות שיעלו את המורל, להנחות כנסים ולהעליק פרסים לעובדים מצטיינים ועוד הרבה הדגמות מגניבות. 

באירועים פרטיים כמו ימום הולדת למבוגרים, 50, 60, 70 ואפילו 80! קוסם למבוגרים יכול לשים פוקוס מיוחד על החוגג כדי שכל האורחים יזכרו לנצח את האירוע.

לא משנה אם אתם מחפשים קוסם בדרום, קוסם בצפון לבר או בת מצווה. הייתרון של קוסם למבוגרים הוא שהוא יכול להתאים את עצמו לכל אירוע ולהשתלב בצורה משולמת!