אמן חושים

גידי ליבנה

גידי ליבנה הוא אמן חושים וסטנדאפיסט, הופיע בתוכנית גוט טאלנט ישראל ומככב בסדרה משלו " חי באשליות" שמשדורת בערוץ הצחוק בהוט ופרטנר טיוי

להזמנות:

ההודעה נשלחה בהצלחה

אמן חושים לבר מצווה


הרבה רגילים לראות מופע של אמן חושים באולן תיאטרון או בסלון ביתי. אך הרבה מתעניינים שואלים האם מתאים להזמין אמן חושים לאירועים משפחתיים כמו בר מצווה?

התשובה היא כמובן כן!

באירועים כמו בר מצווה אמן חושים יכולים להשתלב בצורה מושלבים בכמה סוגים שונים:

מופע "קלאוז אפ"

ממש כמו בטלויזיה כאשר אמן חושים ניגש לקבוצה קטנה של אנשים ברחוב ומטריף את דעתם. ממש ככה עובר אמן החושים בין האורחים באירוע שלכם ומציג להם הדגמות מטריפות מוח במרחק סנטימטרים ספורים מעינהם. מופע זה יכול להמשך לאורך כל האירוע מבלי לעצור אותו בצורה רשמית. מופע זה מעניק חוויה קסומה ואישית לכל אורח ואורח.

מופע פוראמלי

בחלק זה ניתן לבקש מאותו אמן חושים שהזמנתם לבר מצווה לשלב את חתן בר המצווה במופע משותף שמוציא את החוגג גדול מול האורחים. כל אמן חושים מעביר בדרכו שלו את החלק הזה במופע ועדיף לדבר עם האמן שלכם מראש לוודא שתנאי המופע טובים, שיראו וישמעו את חתן בר המצווה כמו שצריך כדי שכולם יוכלו להנות!

לגבי תנאי מופע מפורטים אפשר לקרוא כאן

ולגבי מחירים למופע של אמן חושים בבר מצווה אפשר לקבל תמונה כאן

אודות הכותב: גידי ליבנה הוא אמן חושים וסטנדאפיסט העוסק בתחום כ-15 שנים באופן מקצועי. הוא מופיע בכל הארץ באירועים פרטיים, עסקיים, מופעי סטנדאפ ותיאטרון.