אמן חושים

גידי ליבנה

גידי ליבנה הוא אמן חושים וסטנדאפיסט, הופיע בתוכנית גוט טאלנט ישראל ומככב בסדרה משלו " חי באשליות" שמשדורת בערוץ הצחוק בהוט ופרטנר טיוי

להזמנות:

ההודעה נשלחה בהצלחה

אמן חושים מחיר?

לקבל הצעת מחיר של מופע אמן חושים המותאמת אישית לאירוע שלכם התקשרו לגידי ליבנה: 0723970443

אז החלטתם להביא אמן חושים לאירוע הקרוב שלכם. החלטה מצוינת! אמן חושים יכול לשדרג את החוויה של האורחים שלכם, אבל נשאלת השאלה האלמותית: כמה עולה להביא אמן חושים?

קשה לענות באופן חד משמעי, או מספרי, על השאלה הזאת מפני שטווח המחירים הוא רחב מאוד ומשתנה על ידי המון גורמים, בהם:

  • הותק והניסיון של האמן אותו אתם מזמינים: לאמנים ותיקים יותר בתחום יש מופע מגובש וייחודי אותו הם "שפשפו" במשך השנים כדי לייצר לכם חוויה מדהימה. בנוסף, אמנים מוכרים יותר בתחום יטו לדרוש סכומים גדולים יותר לפי הביקוש אותו הם מקבלים.

  • גודל הקהל שלכם: יותר אורחים משמע עבודה קשה יותר עבור אמן החושים. הצלחה של ההדגמות שלו תלוי בהמון גורמים וקהלים גדולים יותר מצריכים ניסיון רב יותר ומקצועות גדולה יותר מצד האמן חושים.

  • יום בשבוע\חג: כמו בכל תחום כאשר הביקוש גבוה יותר אותו אמן מתאים את המחירים לפי הדרישה של השוק.

  • הייחודיות של אותו אמן מול אמנים אחרים.

כאשר אתם מזמינים אמן חושים קחו בחשבון שאותו אמן השקיע את חייו במיומנויות אותו הוא מציג, המחיר לא כולל רק את זמן המופע, אלא גם את שעות החזרות, ההשתלמויות המקצועיות בארץ ובחו"ל ולמעשה את החיים אותם הוא הקדיש לאמנות.

אין נכון ולא נכון בתחום הזה, ולכן אם יש לכם תקציב ספציפי בו אתם צריכים לעמוד, או מחיר שכיוונתם אליו, מומלץ להיות גלויים ולשתף את האמן בו אתם מתעניינים כדי שאולי יוכל להתאים את תוכן המופע ואת ערך ההפקה עבור האירוע שלכם, או אפילו לעזור לכם למצוא אמן אחר בתקציב שלכם.


אמן חושים מחיר

הרשימה הבאה אינה חקוקה בסלע והיא מייצגת רק את דעותיו של הכותב, היא אינה מהווה מחירון רשמי לתחום או לגידי ליבנה:

  • אמן חושים מתחיל לאירוע קטן: 3000-3500 שקלים

  • אמן חושים מתחיל לאירוע גדול: 4000-5000 שקלים

  • אמן חושים מנוסה לאירוע קטן: 4500-5500 שקלים

  • אמן חושים מנוסה לאירוע גדול: 6500 שקלים ומעלה

* כמו שציינתי, מחירים אלה משתנים מאמן לאמן, וממופע למופע, ובתאם לביקוש באותה תקופה בשנה. הם מצוינים בכתבה זו רק על מנת לתת תמונה כללית למתעניינים במופעי אמן חושים. כל אמן חושים לוקח מחיר אחר בהתאם לשיקולים שלו.

במידה ותרצו עוד פרטים או התיעצות לגבי מחיר של אמן חושים אנא אל תהססו לצור אישי קשר! כל הפרטים שלי נמצאים באתר האיטרנט שלי.

אודות הכותב: גידי ליבנה הוא אמן על חושי וסטנדאפיסט העוסק בתחום כ-15 שנים באופן מקצועי. הוא מופיע בכל הארץ באירועים פרטיים, עסקיים, מופעי סטנדאפ ותיאטרון.