אמן חושים

גידי ליבנה

גידי ליבנה הוא אמן חושים וסטנדאפיסט, הופיע בתוכנית גוט טאלנט ישראל ומככב בסדרה משלו " חי באשליות" שמשדורת בערוץ הצחוק בהוט ופרטנר טיוי

להזמנות:

ההודעה נשלחה בהצלחה

הופעה של אמן חושים ב"זום" Zoom

גם אמני החושים הטובים ביותר לא הצליחו לחזות את מגיפת הקורונה ששיתקה את העולם ואת תחום הבידור בפרט. אבל קוסם טוב צריך לדעת לשלוף שפן מהכובע ברגע הנכון!

אני לא יודע אם אתם יודעים את זה - אבל אפשר לבצע מופע טלפתיה של אמן חושים בשלט רחוק!

אמנם תחום אמנות החושים נועד להיות בידור חי מול קהל של אנשים אמיתיים, ואומר לכם את האמת, אין תחליף למופע אמיתי. אבל אנשים שיש להם ראש פתוח לדברים חדשים ומרגשים יהנו מאוד ממופע של אמן חושים בזום!

אמן החושים יכול לקרוא את מחשבותיהם של הצופים כאשר הם נמצאים עשרות ואפילו מאות קילומטרים ממנו! אמן החושים יכול גם להשפיע על בחירותיהם של הצופים או לנבא דברים שיקרו בהופעה מראש.

מופע טלפתיה בזום הוא חוויה ייחודית ומרתקת שיכולה לחבר בין כל המוזמנים שלכם למרות שכולם רחוקים פיסית אחד מהשני.

מהלך המופע מתבצע כך: כל עובדי החברה או קרובי המשפחה מתאחדים לשיחת זום משותפת, ובקגע שתרצו להתחיל את ההופעה, אמן החושים שלכם משתלט על השיחה ומתחיל לפנות למשתתפים בשיחה ולאט לאט מכניס אותם אל תוך עולמו בהדגמות טלפתיה והשפעה מרחוק!

הייתרון הבולט הכי משמעותי - אין צורך בלנקות את הבית לפני שהאורחים מגיעים ואחרי שהם הולכים, אין פקקים לעמוד בהם, ולכל אחד מהמשתתפים יש את הכיסא הכי טוב באולם כדי להנות מהמופע - הספה שלו!

גם במצבי חירום בריאותיים בהם התנועה מוגבלת, זה לא אומר שאי אפשר לחגוג אירועים משמחים!

אפליקצייה ה-Zoom כבשה את חיינו בסערה מיד בפרוץ מגפת הקורונה בישראל בפברואר 2020. כאשר אנשים לא יכולו לצאת מביתם אפילו לבקר את המשפחה בליל הסדר או המימונה - כולם נפגשו בזום וגילו שזאת דרך מדהימה לשמור על קשר עם בני המשפחה והעובדים.

מופע הטלפתיה בזום של אמן החושים גידי ליבנה הוא חוויה מדהימה שמשלבת קטעי סטנדאפ הומוריסטים כדי להצחיק את האורחים בזום וגם להדהים אותם! גידי השתתף בתוכנית "גוט טאלנט ישראל" וכיכב בתוכנית טלויזיה משלו בערוץ הצחוק של הוט, "חי באשליות", הוא נבחר על ידי ארגון אמ"י (איחוד אמני ישראל) כאמן המבצע הטוב ביותר בשנת 2019.

לגידי ניסיון עשיר בהפקת תכנים לרדיו ולטויזיה, מה שהופך את חוויה הצפיה במופע זום לאיכותית בנוסף למבדרת. גידי משתמש במחשבים הכי חזקים, ביחד עם ציוד תאורה וסאונד מקצועיים כדי להפוך את הבמה בבית שלו לנעימה לצפיה בבית שלכם!

אמן חושים זום

אודות הכותב: גידי ליבנה הוא אמן חושים וסטנדאפיסט העוסק בתחום כ-15 שנים באופן מקצועי. הוא מופיע בכל הארץ באירועים פרטיים, עסקיים, מופעי סטנדאפ ותיאטרון.