סטנדאפיסט

גידי ליבנה

וקוסם

iconfinder_whatsapp-square-social-media_

צרו קשר

סטנדאפיסט לאירועים גידי

ההודעה נשלחה בהצלחה

סרטוני סטנדאפ מאירועים וטלויזיה

גידי ליבנה סטנדאפ לאירועים

סטנדאפיסט לאירועים

אודות

גידי ליבנה ("גוט טאלנט ישראל", "פותחים יום", "ערוץ טדי", "העולם הבוקר") החל את דרכו בעולם הבידור כקוסם ואמן חושים, אך כיום הוא הופך לאחד הקומקאים הכי עסוקים בישראל. חלק יגדירו אותו כקוסם שהוא גם סטנדאפיסט, אחרים יגדירו שהוא יותר סטנדאפסט שהוא גם קוסם, אבל רוב האנשים יסכימו שהוא פשוט "מותיר את הקהל בפה פעור" (Ynet). סגנון הקומדיה הייחודי שלו משלב בצורה מושלמת קטעי סטנדאפ מושחזים יחד עם קטעי טלפתיה וקסמים מרתקים היוצרים חוויה ייחודית של צחוק ותדהמה. מופע הסטנדאפ שלו מוצג בתזמון קומי מדוייק וסגנון הגשה ציני המגחיחים את עולם הקסמים ואת העולם בכלל.

גידי מופיע לכל סוגי הקהלים במגזר הפרטי והעסקי כבר מעל 15 שנים. ניסיון הבמה העשיר שלו מבטיח שהוא הימור בטוח כסטנדאפיסט לאירועים הקרובים שלכם. הוא יכול להתאים את רמת ההומור במופע מהקל, שיכול אפילו להתאים לקהל דתי, ואל הכבד, שמתאים לשעות הקטנות של מועדוני הסטנדאפ הלא מצונזרים בתל אביב. בעזרת האנרגיה שלו הוא יכול לגרום להופעה בסלון ביתי להרגיש כמו אולם תיאטרון מלא, ולכל אולם תיאורטון להרגיש כמו סלון ביתי. ניתן לראות אותו מופיע על במות הסטנדאפ הנחשבות בישראל בליינים של ה"סטנדאפ פקטורי" וה-"קומדי בר", ובאופן קבוע בין אמני הבית של מודעון הסטנדאפ הראשון של ישראל, ה-"קאמל קומדי קלאב".

סטנדאפיסט קוסם?

גידי ליבנה הוא סטנדאפיסט רב תחומי המשלב בהופעתיו קטעי קסמים, טלפתיה, ואומנויות וראיטי נוספות. בהופעה שלו הוא  צוחק על עצמו, חייו ומראה את הצד הפחות רציני של עולם הקסמים והטלפתיה. מדי ערב הוא מופיע לצד הסטנדאפיסטים המובילים בארץ כאחד מהאמני הבית ב"קאמל קומדי קלאב", ובסופי השבוע ב"סטנדאפ פקטורי".

גידי הופיע בתוכנית הטלויזיה "גוט טאלנט ישראל" כסטנדאפיסט ואמן חושים, והיה אחד המתחרים הבולטים והחבבים בה, האודישן שלו זכה למעל 600 אלף צפיות ביוטיוב.

ב-2014 הצטרף לקאסט של  "Sorcerers Night" מופע קסמים וקומדיה באנגלית שמדורג באתר "TripAdvisor", כמופע הטוב ביותר בישראל כבר 6 שנים ברציפות.

ב-2016 כתב את מופע התיאטרון "הקופסא". מופע נסיוני ומחתרתי ששילב בין תיאטרון לבין אומנות חושים.המופע זכה לביקורות חיוביות מאוד במדיה והיה סולד אווט עד שהרצתו נגמרה.

ב- 2018 גידי הופיע בפסטיבל הקומדיה הישראלי ע"ש ספי ריבלין .

ב-2019 עלתה תוכנית הטלויזיה הראשונה שיצר ומככב בה בשם " חי באשליות". תוכנית קסמים קומית פרועה ובועטת המשודרת בערוץ טדי בהוט ובפרטנר טיוי. התוכנית זכתה למעל למיליון צפיות באינטרנט ובטלויזיה.

כדי לסגור את שנת 2019 בצורה יפה, איגוד אמני ישראל בחר בו כאמן המבצע של השנה והעניק לו פרס עבור זה.

גלריה

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

תהיו בקשר

  • Facebook
  • iconfinder_whatsapp-square-social-media_
  • YouTube
  • Instagram

ייצוג ליהוקים - רפי עגיב 

077-7140000 

ניהול ובוקינג - אייקנדו 

072-397-0443