מופע זום

גידי ליבנה מציג:

חווית סטנדאפ - טלפתיה אינטארקטיבית באינטרנט

לא מאמינים שאפשר?

תקבעו איתי הדגמה חיה בזום!

iconfinder_whatsapp-square-social-media_

צרו קשר להדגמה חיה בזום היום!

ההודעה נשלחה בהצלחה

אמן על חושי גידי
iconfinder_whatsapp-square-social-media_
אין כרגע אירועים נוספים

אבל מה זה מופע זום?

כאשר אי אפשר לצאת מהבית לחוות הופעה - ההופעה תגיע אל הבית!

לאחר שב-2019 זכה בפרס אמן המבצע של השנה באמ"י, השנה גידי ליבנה (גוט טאלנט ישראל, ערוץ טדי) פיתח הופעת זום אינטראקטיבית המשלבת אומנות חושים סטנדאפ ואלתורים עם הקהל בשידור חי!

גידי יתחבר לשיחת הזום של החברה שלכם, יקרא את המחשבות, יצחק עם העובדים שלכם ויהפוך אותם לכוכבים האמיתיים של המופע.

המופע אינו עוד פגישת זום עניינית ויבשה, אלא הפקה עם ציוד אולפן, תאורה וסאונד, גרפיקה מקצועית שתולבש על השידור, ומסכים מפוצלים שיגרומו לאירוע הדיגיטלי שלכם להראות כמו הפקת טלויזיה.

ניסיונו של גידי בהופעות זום הולך לפניו בקהילת הבידור העולמות: הוא נחשב לדמות מובילה בתחום הבידור הדיגיטלי, כתב ספר על בידור בהופעות זום וכאשר אינו מופיע בעצמו, הוא כותב, מייעץ ומביים הופעות זום של האמנים הכי גדולים בארץ ובעולם.

אל תוותרו על בידור איכותי לעובדים שלכם בהרמת כוסית, האפי האור או אירוע חברה הדיגיטלי הקרוב: הקשב והעניין של העובדים שלכם הוא יקר וחשוב, אז תדאגו להשאיר אותו בידיים הכי טובות שיש.

צרו קשר היום לקבוע הדגמה חיה עם גידי בזום.

גידי ליבנה אמן על חושי

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

4c4a3dc7-e013-4472-b8d6-8039f4a4a893_edi
אמן חושים מומלץ.jpg

איך עובד מופע זום?

מופע זום הוא שונה מאוד מההופעה החיה אותה אנחנו מכירים. אבל שונה זה לא רע - אלא הזדמנות לייצר תוכן חדש וייחודי למדיום הדיגיטלי. 

אחרי שגידי יתחבר לשיחת הזום שלכם, הוא יקרין שקופית המתנה מעוצבת שתכין את העובדים שלכם למה שהולך להגיע. כאשר הזמן יגיע להתחיל את המופע, גידי יפתח את השידור מהאולפן הביתי המקצועי שלו ויתחיל להעלות לשידור את העובדים שלכם ולשתף אותם בהדגמות טלפתיה קומיות אינטראקטיביות.

במהלך מופע הזום ישולבו קטעים עם שיתוף פעולה המוני של כל הקהל בו זמנית ליצירת חוויה מגבשת ומדהימה.

המופע כולל זוויות מצלמה מרובות, גרפיקה מקצועית הניתנת להתאמה אישית לחברה שלכם, והעשרה של הוידאו המשודר עם מצלמות האינטרנט של העובדים שלכם, מה שנותן מראה מקצועי, נקי וברור לתוכנית כולה.

אודות גידי ליבנה

גידי ליבנה הוא אמן על-חושי מסוג מאוד מיוחד. הוא משתמש בכל חמשת החושים כדי לצור את האשליה של החוש השישי. אך לגידי יש גם חוש שביעי - חוש ההומור. הוא מופיע כסוג של יצור כלאים בין מופע קומדיה לבין מופע על-חושי. 

כבר למעלה מ-15 שנים שגידי קורע את הבמות בארץ בין מועדוני סטנדאפ לאירועי חברה יוקרתיים וגם באוויריה אינטימית כמו סלון בית. עם נסיון במה עשיר גידי מצליח להציג את כישוריו בכל אירוע לכל קהל, ואף להתאים את ההדגמות העל-חושיות לכל אירוע בהתאמה אישית (בתיאום מראש). את גידי ניתן להזמין לכל אירוע בראש שקט שהאורחים שלכם יקבלו חוויה שתקרע את המחשבות שלהם מצחוק. בין אם זה יום הולדת, אירוע חברה, יום גיבוש, בר מצווה, בת מצווה או כל אירוע פרטי שיש. ניתן לקבל טיפים מדהימים לאירוע שלכם בבלוג של גידי.

POSTER ZOOM SHOW.jpg