top of page
אמן חושים הכל בראש

אמן חושים

גידי ליבנה

סטנדאפיסט

ההודעה נשלחה בהצלחה

אמן חושים לאירוע חברה

מחפשים אמן חושים מצחיק לאירוע חברה שלכם? את גידי ליבנה כבר ראיתם?גידי ליבנה הוא אמן חושים וסטנדאפיסט אשר עובד בתחום האירועים מזה 17 שנים. הוא הופיע לחברות המובילות במשק, מול כל סוגי הקהל, בשפות האנגלית והעברית. הוא יודע להנחות אירועים באווירה קצבית, לשלב מסרים בהופעה על מנת להרשים לקוחות, או סתם לפנק את העובידם במופע פצצה שישאיר רושם חיובי ומורל גבוה. גידי הוא בחירה חביבה על מפיקים ומארגני אירועים אחרים אשר יודעים שכאשר הבידור של הלקוחות שלהם בידיים שלו - האירוע יהיה מוצלח. הניסיון והיכולת של גידי להבין מי הקהל ולהתאים את אופי המופע בניואנס בידיוק לקהל הוא מה שמבדיל בינו לבין התחרות. הנוספ לוירטואזיות באומנויות האשליה, היכולת שלו כסטנדאפיסט ומאלתר מכניסה לאירוע חברה אליו מגיע ערך מוסף שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר. היחוד והביקוש של גידי לא משאירים הרבה ימים פנויי ביומן ולכן מומץ לצור קשר עוד היום לשריין תאריך. להזמנות: 072-397-0443


אז הגיע הזמן הזה ואתם צריכים לארגן אירוע חברה לעובדים המסורים שלכם. איזו פעילות הכי כדאי להזמין כדי שכל העובדים והעובדים (וכמובן גם המנכ"ל) יהיו מרוצים? מופע של אמן חושים לאירוע חברה יכול להיות הבחירה הנכונה עבורכם!


למה כדאי להזמין אמן חושים לאירוע חברה הקרוב

גידי ליבנה הוא אמן חושים שמתאים את המופע בידיוק לאירוע חברה, המשלב בהופעותיו סטנדאפ וטלפתיה, בדגש על הומור שנון ותזמון קומי מהודק. את הופעותיו הוא יכול להתאים במיוחד עבור אירועי חברה וגיבוש עובדים תוך התאמת רמת ההומור שיהיה ראוי למקום העבודה. את הופעותיו אפשר לראות בטלוויזיה כמו "גוט טאלנט ישראל", "חי באשליות" בערוץ טדי, ואירוחים בתוכניות נוספות.

אירוע חברה הוא זמן טוב לפרגן לעובדים בהופעה מצחיקה ומרתקת, ולא פשוט למצוא מופע שקולע לטעמם של כל הקהלים והאנשים שמרכיבים את החברה שלכם. לגידי ניסיון של מעל ל- 15 שנים על במות בכל הארץ, והוא כבר מתורגל בלהתאים את רמת ההומור ואת תכני המופע על מנת שיקלעו בידיוק לטעמם של העובידם ויתאים לאירוע שלכם. יכולת זו הפכה אותו לאמן מועדף בקרב חברות להפקת אירועים שכבר יודעים שאירוע של גידי ליבנה הוא אירוע מוצלח בהתחייבות.


אמן חושים לאירוע חברה
גידי ליבנה בהופעה לעובדי חברת הוט

אם תתאמו איתו מראש, גידי ישמח לשמוע

סיפורים ופיקנטריה על החברה ועל העובדים, ולמצוא איך יכול לשלב אותם בהדגמות טלפתיה ובדיחות בזמן ההופעה, ואפילו לצור קטעים במיוחד עבור החברה שלכם. כאמן חושים מנוסה, הוא יכול לצור הדגמות אינטרקטיביות בשיתוף העובדים, שיתרמו לאווירת גיבוש הצוות או אפילו יכול לייצר קטעים וקסמים במיוחד עבור המנכ"ל או בכירים אחרים בחברה, ולהוציא אותם גדולים ושנונים מול כל העובדים. מופע של אמן חושים לאירוע חברה והקסמים של גידי באירוע חברה הוא מאוד שונים מהמופעים שלו במועדוני הסטנד-אפ, שכן כל החשיבה על המופע מוסגרה כדי להופך את האירוע שלכם לאירוע שהעובידם ידברו עליו שנים רבות.


אמן חושים לאירוע חברה
אמן החושים גידי ליבנה מופיע באירוע חברה

גידי ליבנה פועל בתחום הקסמים והטלפתיה כבר מעל ל-15 שנים. הוא החל את דרכו כאמן חושים ולאט לאט הוסיף עוד ועוד יכולות


קומויות, כמו קטעי סטנדאפ להופעה שלו. המוצר הסופי הוא חוויה יוצאת דופן של צחוק ותדהמה המוגשים בתזמון קומי מדויק. גידי מופיע כמעט כל שבוע בין אמני הבית של "הקאמל קומדי קלאב" ושל ה"סטנדאפ פקטורי", והופעותיו הוצגו בתוכניות טלווזייה רבות.
עם ותק של יותר מ- 15 שנים בעולם האירועים, לגידי ליבנה כבר יצא לעבוד עם כל החברות המובילות בארץ ובעולם, בכמעט כל תחום אפשרי: בין אם מדובר בהייטקטיסטים, תעשייה רפואית, תרופות, השקעות, פסיכולוגים, מנתחים או כל עובד אחר – תמיד גידי מצליח לצור קליק עם העובדים. לצפייה ברשימת החברות שגידי עבד איתן צרו קשר על מנת לקבל מכתבי המלצה.

כמובן שאתם הקוראים מוזמים להרגיש חופשי חופשי לשאול על ההופעה של גידי בכל קבוצה של מנהלות משאבי אנוש או מנהלות רווחה כדי לשמוע חוות דעת לא משוחדת על גידי ממקור ראשון. כמו כן חיפוש קצר בגוגל יראה יותר מ- 100 ביקורות של חמישה כוכבים על מופע הטלפתיה והקסמים של אמן החושים לאירוע חברה גידי ליבנה.


bottom of page