top of page

גידי ליבנה - אמן חושים לא רגיל

אמן חושים לא רגיל תמונת סטודיו
גידי ליבנה חציל חושים
גידי ליבנה אמן חושים סטנדפאיסט

אודות

גידי ליבנה ילדים רחובות, נולד ב 17.10.88, נחשב כיום לאחד מאמני החושים המבטיחים ביותר בתחום. אולי ראיתם אותו בקטע שהציג בתוכנית "גוט טאלנט ישראל" שזכה במעל 3 מיליון צפיות ברשתות, אולי יצא לכם לראות את התוכנית שייצר בכיכובו, "חי באשליות" בערוץ הצחוק של הוט ופרטנר טיוי (מעל מיליון צפיות ברשתות), וגם אם טרם יצא לכם לשמוע על גידי או לראות קטעים שלו - אתם הולכים להיות מופתעים בטירוף.

כבר 15 שנים שבתור אמן חושים גידי התנסה בכל סוגי האירועים שיש למגזר העסקי והפרטי. הוא כתב בדיחות וקטעים לאומני חושים במובילים במדינה, הרצה בפני קולגות על תחומו בארץ ובחו"ל, וייצר קסמים וקטעים טלפתיה שהקוסמים המובילים בישראל משתמשים בהם בהופעות שלהם.

בנוסף למומחיות שלו באומנות החושים והאשליה, גידי משלב בהופעות את יכולת האלתור החדה וההומור השנון שלו כדי לצור הכלאה מדהימה בין סטנדאפ לאמנות חושים. בהופעה שלו הוא מראה את הצד הפחות רציני של התחום הדרמטי ולעיתים אף צוחק עליו לגמרי. למרות ההומור והציניות המלווים אותם, הדגמות הטלפתיה של גידי עומדות בסטנדרט עולמי.

מופע אמנות החושים המקורי של גידי זיכה אותו בסטטוס אמן במועדוני סטנדאפ המובילים בישראל, בסופי השבוע תוכלו לראות אותו מציג ב"קאמל קומדי קלאב" וב"סטנדאפ פקטורי".

בתור נער גידי היה ביישן ומופנם, אך כאשר הרים בפעם הראשונה חבילת קלפים כאשר היה בן 15, עולם שלם נפתח לו כשגילה כמה הוא נהנה להופיע ולהכיר אנשים חדשים, ומאז הוא לא הפסיק. כבר אז הוא ידע שהוא רוצה להיות אמן חושים.

בגיל 15 הופיע בפעם הראשונה בתשלום - במשך שנתיים עבר בכל הארץ עם מופע רחוב ושיפשף את יכול ניהול הקהל שלו. בסוף כל הופעה היה נואם ומשכנע אנשים להשאיר לו כסף בכובע. כיום בתור אמן חושים הוא משתמש ביכולת הזאת בכנסים מקצועים כדי למשוך תשומת לב לדוכנים ולאסוף לידים ללקוחות שלו. 

בצבא גידי שירת ביחידה סודית ואחרי השירות שלו יצא להרפתקה ולקח את מופע הרחוב שלו וטייל איתו בכל יבשת אוסטרליה כאשר הוא עובר מעיירה לעיירה וגר בתוך הוואן שלו במשך שנה. 

ב-2007 בזמן שירותו הצבאי החל להופיע בבמות פתוחות במועדוני סטנדאפ עם מופע הקסמים והסטנד-אפ שלו שהיה בחיתוליו.


לאחר שסיים את הטיול וחזר הביתה, הוא פרש מהופעות רחובו התחיל לפתח מופע אמנות חושים המתאים יותר לאירועי חברה ואירועיים פרטים מובחרים. יכולת הכתיבה המקורית והאלתור של גידי אפשרו לו להתאים את ההופעותכדי לקדם מוצרים ומסרים שעזרו ללקוחותיו.

גידי בוגר תואר בתקשורת מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. במקביל לתואר ולהופעות גידי פיתח את כישורי ההפקה שלו כאשר עבד בתור עורך, מפיק ושדרן רדיו ברדיו 106.2FM וב- 88FM. למרות שהרבה מתבלבלים גידי ליבנה אינו קשור לשדר הרדיו גדי ליבנה.

בשנת 2014 החל להופיע עם הקאסט הקבוע של מופע הקסמים והקומדיה הכי ותיק בישראל שרץ כיום, ה -Night Sorcerers. כיום הוא מדובר כמופע הבידור המוביל בישראל.

ב-2016 הוא כותב יחד עם אמני החושים דניאל הראל ורן גפנר את מופע "הקופסא", מופע תיארטון נסיוני המשלב סיפורים קצרים ואמנות חושים. המופע היה סולד אווט בכל הופעה עד סיום הרצות וזכה לביקורות מפרגנים בתקשורת.

ב-2019 גידי שילב את כישורים בכל התחומים שהתמחה בהם -קומדיה, אמנות חושים והפקה כדי ליצור תוכנית טלויזיה בכיכבו בשם "חי באשליות" - תוכנית אומנות חושים וקסמים קומית מופרעת לחלוטין המשודרים בערוץ הצחוק של טדי בהוט ופרטנר טיוי.

באותה שנה העלה את מופע היחיד הקומי שלו "אשליות" שמשלב אומנות חושים וסטנדאפ. המופע זיכה אותו בפרס האמן המבצע של איגוד אמני ישאל לאותה שנה.

כיום גידי חי במרכז הארץ עם בת זוגתו ובתו הבכורה וממשיך לפתח פרוייקטים נוספים בתחום אומנות החושים והקומדיה. 

bottom of page