top of page
אמן חושים הכל בראש

אמן חושים

גידי ליבנה

סטנדאפיסט

ההודעה נשלחה בהצלחה

סטנדאפיסט לאירועים

מופע הסטנדאפ - טלפתיה של גידי ליבנה!


גידי ליבנה ("גוט טאלנט ישראל", "פותחים יום", "ערוץ טדי", "העולם הבוקר") החל את דרכו בעולם הבידור כקוסם ואמן חושים, אך כיום הוא הופך לאחד הסטנדאפיסטים לאירועים הכי עסוקים בישראל. חלק יגדירו אותו כקוסם שהוא גם סטנדאפיסט, אחרים יגדירו שהוא יותר סטנדאפיסט שהוא גם קוסם, אבל רוב האנשים יסכימו שהוא פשוט "מותיר את הקהל בפה פעור" (Ynet). סגנון הקומדיה הייחודי שלו משלב בצורה מושלמת קטעי סטנדאפ מושחזים יחד עם קטעי טלפתיה וקסמים מרתקים היוצרים חוויה ייחודית של צחוק ותדהמה. מופע הסטנדאפ שלו מוצג בתזמון קומי מדויק וסגנון הגשה ציני המגחכים את עולם הקסמים ואת העולם בכלל. גידי מופיע לכל סוגי הקהלים במגזר הפרטי והעסקי כבר מעל 15 שנים. ניסיון הבמה העשיר שלו מבטיח שהוא הימור בטוח כסטנדאפיסט לאירועים הקרובים שלכם. הוא יכול להתאים את רמת ההומור במופע מהקל, שיכול אפילו להתאים לקהל דתי, ואל הכבד, שמתאים לשעות הקטנות של מועדוני הסטנדאפ הלא מצונזרים בתל אביב. בעזרת האנרגיה שלו הוא יכול לגרום להופעה בסלון ביתי להרגיש כמו אולם תיאטרון מלא, ולכל אולם תיאטרון להרגיש כמו סלון ביתי. ניתן לראות אותו מופיע על במות הסטנדאפ הנחשבות בישראל בליינים של ה"סטנדאפ פקטורי" וה-"קומדי בר", ובאופן קבוע בין אמני הבית של מועדון הסטנדאפ הראשון של ישראל, ה-"קאמל קומדי קלאב".
סטנדאפיסט מועדון לילה
גידי מחמם את הקהל עם מופע סטנדאפ לפני התוכנית "מועדון לילה"

כשגידי מגיע לאירוע פרטי או אירוע חברה, הוא ראשית מתחיל במיומנות שיש רק לאמנים המנוסים ביותר – להרגיש את החדר. הוא ידע להתאים ב"לייב" את הסגנון שלו על מנת שיוכל לבדר את כל האורחים שלכם בצורה שתגרום להם להרגיש בנוח, ולא מאוימים מסטנדאפיסט ש"ירד" עליהם. בגלל היכולות של גידי בתחום הסטנדאפ ובתחום הקסמים והטלפתיה, המופע יכול להיות נגיש לקשת רחבה של גילאים ודמוגרפיות, שכן עולמו הפנימי של הקסמים מאפשר עוגן נוח לצחוק עליו, שרלוונטי לכולם. אין בדיחות אשתי ואין הומור עדתי – כולם יכולים להנות!


סטנדאפיסט קוסם?


גידי ליבנה הוא סטנדאפיסט רב תחומי המשלב בהופעתו קטעי קסמים, טלפתיה, ואומנויות וראיטי נוספות. בהופעה שלו הוא צוחק על עצמו, חייו ומראה את הצד הפחות רציני של עולם ה

קסמים והטלפתיה. מדי ערב הוא מופיע לצד הסטנדאפיסטים המובילים בארץ כאחד מהאמני הבית ב"קאמל קומדי קלאב", ובסופי השבוע ב"סטנדאפ פקטורי". גידי הופיע בתוכנית הטלויזיה "גוט טאלנט ישראל" כסטנדאפיסט ואמן חושים, והיה אחד המתחרים הבולטים והחבבים בה, האודישן שלו זכה למעל 600 אלף צפיות ביוטיוב. ב-2014 הצטרף לקאסט של "Sorcerers Night" מופע קסמים וקומדיה באנגלית שמדורג באתר "TripAdvisor", כמופע הטוב ביותר בישראל כבר 6 שנים ברציפות. ב-2016 כתב את מופע התיאטרון "הקופסא". מופע נסיוני ומחתרתי ששילב בין תיאטרון לבין אומנות חושים.המופע זכה לביקורות חיוביות מאוד במדיה והיה סולד אווט עד שהרצתו נגמרה. ב- 2018 גידי הופיע בפסטיבל הקומדיה הישראלי ע"ש ספי ריבלין . ב-2019 עלתה תוכנית הטלויזיה הראשונה שיצר ומככב בה בשם " חי באשליות". תוכנית קסמים קומית פרועה ובועטת המשודרת בערוץ טדי בהוט ובפרטנר טיוי. התוכנית זכתה למעל למיליון צפיות באינטרנט ובטלויזיה. כדי לסגור את שנת 2019 בצורה יפה, איגוד אמני ישראל בחר בו כאמן המבצע של השנה והעניק לו פרס עבור זה.


לסיכום, הניסיון העשיר של גידי כסטנדאפיסט לאירועים הופכים אותו אירוע וחלום של כל אחד ואחת שמארגנים אירועי פרטי או אירוע חברה, שהם יכולים לשון בשקט שמופע הסטנדאפ טלפתיה של גידי יפציץ והיפוך כל אירוע למוצלח!

פוסטים אחרונים

הצג הכול

למה אמני חושים כלכך מעצבנים

המקצוע של אמן חושים יכול להיתפס בעיני רבים כ״מרגיז״ אבל למה? כאשר אנחנו הולכים לסרט בקולנוע אנחנו יודעים שאנחנו רואים משהו שהוא לא אמיתי, אבל בגלל שבאנו להנות מהסרט, אני ״משההים״ את חוסר האמונה שלנו ע

bottom of page