אמן על-חושי

המופע של גידי ליבנה

iconfinder_whatsapp-square-social-media_

צרו קשר

אמן על חושי גידי

ההודעה נשלחה בהצלחה

מה זה אמן על-חושי?

גידי ליבנה הוא אמן על-חושי מסוג מאוד מיוחד. הוא משתמש בכל חמשת החושים כדי לצור את האשליה של החוש השישי. אך לגידי יש גם חוש שביעי - חוש ההומור. הוא מופיע כסוג של יצור כלאים בין מופע קומדיה לבין מופע על-חושי. 

כבר למעלה מ-15 שנים שגידי קורע את הבמות בארץ בין מועדוני סטנדאפ לאירועי חברה יוקרתיים וגם באוויריה אינטימית כמו סלון בית. עם נסיון במה עשיר גידי מצליח להציג את כישוריו בכל אירוע לכל קהל, ואף להתאים את ההדגמות העל-חושיות לכל אירוע בהתאמה אישית (בתיאום מראש). את גידי ניתן להזמין לכל אירוע בראש שקט שהאורחים שלכם יקבלו חוויה שתקרע את המחשבות שלהם מצחוק. בין אם זה יום הולדת, אירוע חברה, יום גיבוש, בר מצווה, בת מצווה או כל אירוע פרטי שיש. ניתן לקבל טיפים מדהימים לאירוע שלכם בבלוג של גידי.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

גידי ליבנה אמן על חושי

מה זה אמן על חושי?

אמן על חושי הוא אחד אשר משתמש במקצועות האשליה כדי לצור חוויה המדמה תופעות על חושיות לרבות קריאת מחשבות (טלפתיה) ותקשורת לא מילילויות אחרות, הזזת חפצים מרחוק (טלקנזיס), ניבוי העתיד ושאר משחקי מוח. לא מדובר בכוחות על טבעיים, מיסטיקה או שרנלטנות כזאת אחרת, אלא בחוויה תיאטרלית מבדרת ומסטורית.

חלק מהטכניקות שאמן על חושי משתמ בהם מקורם באומנות הקסמים, הוא משתמש בכל חמשת החושים כדי לצור את האשליה של חוש שישי. לעיתים אמנים על חושיים נעזרים בעקרונות מעולם הפסיכולוגיה החברתית כדי להשפיע וקרוא את המשתתפים במופע. החיבור בין שני העולמות האלה מתשתשים את הקו הדק בין אמת ושקר לאורך המופע ומשאירים את הקהל עם ברירה אחת בלבד - לשבת ולהנות מההדגמות המדהימות שהוא רואה.

כאשר אמן על חושי מגיע לאירוע, הוא נותן לאורחים חוויה ייחודים והופך את האירוע שלכם לזכיר יותר! בין אם מדבר באירוע חברה, ערב גיבוש, בת או בר מצווה, או אירוע פרטי בבית כמו יום הולדת או מסיבת רווקות ורווקים. אמן על חושי יבטיח שאת האירוע הקרוב שלכם יהיה בלתי נשכח!

כמה ערכים יש בויקיפדיה?